For Style Kindermode

For Style betekent: stijl herken je. De kindermode die wordt aangeboden is geselecteerd aan de hand van een aantal stylingeisen. Het is namelijk niet zo dat de kinderkleding zomaar een kleinere versie is van dames-of herenmode. De speciale kinderkledingmaten zijn namelijk volgens andere richtlijnen gemaakt dan volwassenkleding. Van schattige babykleertjes tot trendy tienerkleding: alle maten tot en met 188 zijn in het assortiment te vinden.

Een exclusief en stijlvol assortiment

Bij het uitkiezen van kindermode die in de winkel te koop is, wordt er door het team eerst een selectie gemaakt van trends in modeland. Daarnaast wordt er geluisterd naar wat kinderen zelf willen dragen. Vervolgens wordt er op zoek gegaan naar items van hoge kwaliteit. Het is belangrijk dat de kleding van jouw zoon of dochter een goede pasvorm heeft en comfortabel zit. Er wordt dus nagegaan van welke stoffen de kinderkleding is gemaakt, zoals van katoen of elasthan. Katoen is een zeer populair materiaal omdat het zacht is voor de huid van jouw kleine. Daarnaast is het erg ademend en zitten er geen ingewikkelde wasvoorschriften aan gebonden. Elasthan is ook een fijn materiaal wat in veel kledingstukken is verwerkt. Het zorgt ervoor dat het kledingstuk meerekt waardoor je het makkelijk bij je kindje kan aantrekken.

Kindermode voor elke gelegenheid

Voor iedere gelegenheid is er wel een stijlvolle outfit te vinden. Er is in de winkel een uitgebreid en trendy assortiment te vinden waar voor jouw kleine altijd wel een gepast item tussen zit. Bij elk karakter past weer een ander soort kledingstijl. Daarom wordt een breed scala aan merken aangeboden, zoals Armani, Tommy Hilfiger, McGregor, Gaastra, Jottum, Ikks, Moscow en Scapa.

Er is een ruime collectie schoolkleding te vinden voor jouw kind(eren).Voor de meisjes zijn er zwierige rokken, leuke bloesjes en mooie tunieken. Ook voor de jongens zijn er toffe items te vinden, bijvoorbeeld: stoere spijkerbroeken en T-shirts met grappige prints.

Ten slotte is er ook een collectie voor speciale gelegenheden. Stijlvolle jurken en rokken voor meisjes. Maar ook nette broekpakken voor de wat stoerdere meiden. Voor de jongens is er een collectie met overhemden en spijkerbroeken van hoge kwaliteit. Een materiaalsoort wat veel wordt gebruikt in deze collectie is zijde. Dit materiaal straal echt luxe uit! Het is net als katoen een erg ademde stof en is koude- en warmte isolerend. Als uw kind allergisch is, is deze stof uitermate geschikt.

Categories: Mode

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *